Re:Things I Like :)
Posted: Mon Oct 19, 2009 1:29 am
Re:Things I Like :) (3 viewing) Gregers , defektivais , Gregers ,
:laugh: Invāzija sākās :laugh:
:laugh: Invāzija sākās :laugh:
Gregeram vajag nomainīt uzrakstu - Forums - pirmās mājas :laugh: :laugh: :laugh:Gregers wrote:Tad kad apnīk negulēt :laugh:Nezinite 9000 wrote:Greger, kad Tu guli?
Neapsveri iespeju, ka vinneja tie, kuriem bija mazak bailes nobliezt savus drotus... vai ari tie jau ir tiksusi blizti!? ;)Gregers wrote:http://www.youtube.com/watch?v=ZhTF8wwhnv4
...honda, honda, Mitsubishi...pat porš netika līdzi :blink:
Pilnpiedziņa un priekšpiedziņa tatad tajā dienā rullēja vairak :)
+1 :laugh:Smith wrote:Gregeram vajag nomainīt uzrakstu - Forums - pirmās mājas :laugh: :laugh: :laugh:Gregers wrote:Tad kad apnīk negulēt :laugh:Nezinite 9000 wrote:Greger, kad Tu guli?
Un Tu tiešām uzskati, ka kkādā Getza utt ir labāks salons? Nē, godīgi Tu tiešām izvēlētos labak mazu tizlu spaini nevis Mustangu vai Chalengeru?edijs wrote:Par Mustangu. Braucis neesmu, tikai iekšā pasēdējis brītiņu. No ārpuses sķiet tāds zvērīgs verķis, goda vārds patīk, kā šams izskatās. Un tā skaņa, oooj! Bet sajūsma mainījās, kad apsēdos vadītāja krēslā.. Prastums. Ir auto, kuros tas prastums ir ar kaut kādu odziņu, tā ka pavelkt tas oldskūls. Bet tajā jaunajā Mustangā.. kaut kas ne tā. Nelīmējas kopā ar auto ārieni man tas salons. Un kopš tās dienas man uz Mustangiem tik ļoti vairs nestāv (t.i. uz jaunajiem, 67-68.gada gt500 eleonora, protams, ir cits stāsts). :D
Es tiaki vienu (divas) lietu nesaprotu. Kāda velna pēc man jāpērk auto, kuru uzreiz pēc iegādes jādzen uz ateljē, lai pārvelk un nopolsterē salonu? Un kāda velna pēc man pērkot auto jādomā par to, vai bremzes ir tādas kā vajag, vai nav??? Man liktos stipri loģiskāk ja rožotājs būtu uzlicis standartā jaudīgākās bremzes, jeb viņas nāktu standartā pasūtot to slaveno megamotoru. Citādāk iznāk, ka pasūtu monstru ar V10 motoru, bet bremzes kā gecam. Kkā jocīgi...Gregers wrote:Kura gada, kāds dzinējs?
edit:Jautajumu par dzinēju atsaucu, jo Tu taču nonādiji 0-100 laiku tatad ne pats lielākais, bet V8.
Man divu dienu pieredze ar to auto rāda, ka pirmajas dienās nemainīgi ap 30 litriem uz simtu ed, bet ja sāc braukt tapat kā ar parstu auto tad var mierīgi iekļauties 16-17 litros pilsētā un 10-12 pa šoseju, ka pārrēķinot gāzes patēriņā ir 17x0,35=5,95 LVL pret 12x0,72=8,64 piemēram manam Griffinam, sanāk, ka tads liels un satraucošs monstrs degvielas izmaksu ziņā konkurē ar tādu auto kuram patēriņš pilsētā ir ap 7-8 litri!
Dārgakā pozīcija tur būs nevis degviela, bet riepas :)
Par salonu, nekad neesmu apgalvojis, ka viņš ir satriecošas kvalitates, viņš ir ērts bez gala, ļoti labi aprīkots utt, bet ja traucē materiālu kvalitate tad par samerā nelielām naudām jebkurš interjera tūninga salons visu sadarīs kā nākās.
Redz Edij, ja būtu izbraucis tad saprastu kur ir fīča tajā auto, jo es piemēram nedomājot atsakos no salona kvalitātes ja auto ar tadiem rādītājiem ir par tadu cenu.
Par bremzēm, šaubos vai Mustang cenu kategorijā kādam auto ir bremzes, bet jebkurā gadījumā brembo six pistons sistēmas maksā tikai 1,500$ un tas, ka Elmo satiktajam eksemplāram ir tādas kādas viņas bija ir saimnieka skopums nevis mašīnas īpatnība, ir tikai normāli, ka topošajam īpašniekam tiek dota izvēles brīvība par ko maksāt, bet kas nav vajadzīgs.
Par smaidu kurš nepamet un viegli trīcošajiem ceļiem arī iet runa kad es saku, ka Amo muskuļi ir satriecoša padarīšāna :) par getz cenu tev ir iespēja paņemt auto dvēselei nevis kasti ar skrūvēm.
Starpcitu, skailainam arī grab salons tā, ka ausis jāspiež ciet, bet tas ir mazsvarīgi, jo tas auto brauc
Saule - Tu jau esi izvēlējies labākos - SAAB un Subaru, ko tu vēl domā atrast? ;)Kura gada, kāds dzinējs?
Es tiaki vienu (divas) lietu nesaprotu. Kāda velna pēc man jāpērk auto, kuru uzreiz pēc iegādes jādzen uz ateljē, lai pārvelk un nopolsterē salonu? Un kāda velna pēc man pērkot auto jādomā par to, vai bremzes ir tādas kā vajag, vai nav??? Man liktos stipri loģiskāk ja rožotājs būtu uzlicis standartā jaudīgākās bremzes, jeb viņas nāktu standartā pasūtot to slaveno megamotoru. Citādāk iznāk, ka pasūtu monstru ar V10 motoru, bet bremzes kā gecam. Kkā jocīgi...
Biju vienu brīdi safanojies par PT Cruiser, tad paņēmu jamo (samērā jaunu) divi dienas patestēt, nu negribu vairs tos amo...
1.V8 nevis V10!saule wrote:Es tiaki vienu (divas) lietu nesaprotu. Kāda velna pēc man jāpērk auto, kuru uzreiz pēc iegādes jādzen uz ateljē, lai pārvelk un nopolsterē salonu? Un kāda velna pēc man pērkot auto jādomā par to, vai bremzes ir tādas kā vajag, vai nav??? Man liktos stipri loģiskāk ja rožotājs būtu uzlicis standartā jaudīgākās bremzes, jeb viņas nāktu standartā pasūtot to slaveno megamotoru. Citādāk iznāk, ka pasūtu monstru ar V10 motoru, bet bremzes kā gecam. Kkā jocīgi...Gregers wrote:Kura gada, kāds dzinējs?
edit:Jautajumu par dzinēju atsaucu, jo Tu taču nonādiji 0-100 laiku tatad ne pats lielākais, bet V8.
Man divu dienu pieredze ar to auto rāda, ka pirmajas dienās nemainīgi ap 30 litriem uz simtu ed, bet ja sāc braukt tapat kā ar parstu auto tad var mierīgi iekļauties 16-17 litros pilsētā un 10-12 pa šoseju, ka pārrēķinot gāzes patēriņā ir 17x0,35=5,95 LVL pret 12x0,72=8,64 piemēram manam Griffinam, sanāk, ka tads liels un satraucošs monstrs degvielas izmaksu ziņā konkurē ar tādu auto kuram patēriņš pilsētā ir ap 7-8 litri!
Dārgakā pozīcija tur būs nevis degviela, bet riepas :)
Par salonu, nekad neesmu apgalvojis, ka viņš ir satriecošas kvalitates, viņš ir ērts bez gala, ļoti labi aprīkots utt, bet ja traucē materiālu kvalitate tad par samerā nelielām naudām jebkurš interjera tūninga salons visu sadarīs kā nākās.
Redz Edij, ja būtu izbraucis tad saprastu kur ir fīča tajā auto, jo es piemēram nedomājot atsakos no salona kvalitātes ja auto ar tadiem rādītājiem ir par tadu cenu.
Par bremzēm, šaubos vai Mustang cenu kategorijā kādam auto ir bremzes, bet jebkurā gadījumā brembo six pistons sistēmas maksā tikai 1,500$ un tas, ka Elmo satiktajam eksemplāram ir tādas kādas viņas bija ir saimnieka skopums nevis mašīnas īpatnība, ir tikai normāli, ka topošajam īpašniekam tiek dota izvēles brīvība par ko maksāt, bet kas nav vajadzīgs.
Par smaidu kurš nepamet un viegli trīcošajiem ceļiem arī iet runa kad es saku, ka Amo muskuļi ir satriecoša padarīšāna :) par getz cenu tev ir iespēja paņemt auto dvēselei nevis kasti ar skrūvēm.
Starpcitu, skailainam arī grab salons tā, ka ausis jāspiež ciet, bet tas ir mazsvarīgi, jo tas auto brauc
Biju vienu brīdi safanojies par PT Cruiser, tad paņēmu jamo (samērā jaunu) divi dienas patestēt, nu negribu vairs tos amo...
Kia Sportage komplektācijā pliks kā celis maksā sākot no 11 512 LVL! Atkrīt! PT būs gan klima, gan elektro logu, gan muzika.elmo wrote:Nū var dabūt KIA SPORTAGE!:woohoo:
Ford Focus!
par +2000 jau sanāk ford MONDEO!