Page 184 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Oct 16, 2009 2:10 am
by Viensjaanis
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Oct 16, 2009 8:12 am
by Smith
Kreklsjau pasūtāms! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Oct 16, 2009 1:17 pm
by Malder
Smith wrote:
Kreklsjau pasūtāms! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
:laugh: :laugh: :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Oct 16, 2009 1:51 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Oct 16, 2009 6:16 pm
by Malder
Es no komentariem sapratu ka rigu ari guglee? Vai dzekiem vienkarsi paranoja? :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Fri Oct 16, 2009 9:13 pm
by Gregers
Malder wrote:
Es no komentariem sapratu ka rigu ari guglee? Vai dzekiem vienkarsi paranoja? :laugh:
:) varēs neiet no mājaām lai tiktu līdz veikalam
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 17, 2009 8:08 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 17, 2009 8:11 pm
by Gregers
Nekas man ar tiem url nesanāk :laugh:
edit: Sanāca gan :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 17, 2009 8:35 pm
by Gregers
Čorts, nebiju iedomājies, ka arī šādi var izmantot kruiž kontroli :laugh: :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=pufHpaoK8cY&NR=1
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 17, 2009 10:14 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 18, 2009 12:46 am
by Gregers
Eu, veči! Sametamies un uzdāvinam šito komplektu Arnijam atsaucību!
http://www.kakao.lv/index.php?zoomzina=2495
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 18, 2009 12:52 am
by Nauris_t16
:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: par savējiem :D
http://www.youtube.com/watch?v=6MXs8NDaDNk
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 18, 2009 1:27 am
by Gregers
Njā,
samērā fiksi :laugh:
Ir man tads slapjais sapnis- SAAB 9-5 Griffin T AWD ar kādiem 350 hp(ideālā gadījumā 250 ikdienai, 350 sport režīmā un tad paturot sport pogu tāds pīp kā sidam un kadi 450-500 hp :woohoo: ). Incanti cik tas maksātu un kādu iespaidu uz salonu tads sapnis atstātu :)
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 18, 2009 3:33 am
by Gregers
Izlasiju kāda cilvēka domu un aidomājos.
Bernu raidijumu Sķepaška Hrjuša un Fiļa atceraties?
Nu lūk, tagad viņu vada kopā ar tam lellēm Mis pasaule.
Un tagad iedomājieties kādiem nerviem jābūt tam vecim kurš sēž zem galda un vada lelles un tak pat vārdus neaizmirst :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 18, 2009 4:23 am
by Gregers
Pozitīvais- SAAB kļūst populārs, jo pat tādā tizlā un slikti sagremojamā trešā kā Zonbilanda kā izceltie auto figurē SAAB 9-5 un 900NG :woohoo:
Negatīvais- Zombilendā figurē SAABs :( un ar viņu brauc pilnīgs lohs, visi filmā figurejošie SAABi tiek sasisti :( :S
Interesanti kādēļ gandrīz visās filmās kur figurē SAAB tas tiek vai nu sasists vai smagi mocīts :huh:
Pavisam negatīvais- es rēcu līdz krampjiem visu to nolādēto filmu. Laikam sāku degradēt :S
:laugh: :laugh: