• Things I Like :) - Page 183
Page 183 of 264

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Oct 13, 2009 9:25 pm
by Gregers
ziedoniz wrote:
Gregers wrote:SKAISTS video

http://www.youtube.com/watch?v=ollt2LY0 ... -fresh+div

varens cilveks!
Valters ir lielisks kaut vai tā fakta dēļ, ka spēja ar salīdzinoši nevadāmu sport quattro būt konkurētspējīgs 1986.gadā.
Viņam manuprat vispār iedod velosipēdu un arī tad atnāks pimais :laugh:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Oct 13, 2009 10:47 pm
by mixeris
Lai links būtu smukāks tad var lietot kvadrātiekavās ieliktus vārdus url un /url
Viens sākumā otrs beigās.

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Oct 13, 2009 10:58 pm
by mixeris
Gregers wrote:
ziedoniz wrote:
Gregers wrote:SKAISTS video

http://www.youtube.com/watch?v=ollt2LY0 ... -fresh+div

varens cilveks!
Valters ir lielisks kaut vai tā fakta dēļ, ka spēja ar salīdzinoši nevadāmu sport quattro būt konkurētspējīgs 1986.gadā.
Viņam manuprat vispār iedod velosipēdu un arī tad atnāks pimais :laugh:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās
Vai tu pats esi sēdējis pie stūres Short Nose S1 Audi?
Tā nav parastā urka ;) Latvijā šķiet ir tikai viens Short Nose un tas pats laikam pusizjaukts :D

Re:Things I Like :)

Posted: Tue Oct 13, 2009 11:04 pm
by mixeris
RS002 :)
Image
Nu tāds AUDI :D

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Oct 14, 2009 12:19 am
by mixeris
NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE
http://www.youtube.com/watch?v=ickba42_rDw

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Oct 14, 2009 12:33 am
by Gregers
mixeris wrote:
Gregers wrote:
ziedoniz wrote: Valters ir lielisks kaut vai tā fakta dēļ, ka spēja ar salīdzinoši nevadāmu sport quattro būt konkurētspējīgs 1986.gadā.
Viņam manuprat vispār iedod velosipēdu un arī tad atnāks pimais :laugh:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās

Vai tu pats esi sēdējis pie stūres Short Nose S1 Audi?
Tā nav parastā urka ;) Latvijā šķiet ir tikai viens Short Nose un tas pats laikam pusizjaukts :D
Neesmu gan, bet tikai no urkas uztaisītai imitācijai pāris apļus maskavā.
Pastāsti tuvak ar ko atšķirās urka no short nose vadības ziņā

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Oct 14, 2009 12:35 am
by Nauris_t16
mixeris wrote:NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE
http://www.youtube.com/watch?v=ickba42_rDw
Mans avatars B) Žēl, ka tas ir jaunākais video no Nico Gasparatos

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Oct 14, 2009 12:38 am
by Nauris_t16
Gregers wrote: Viņam manuprat vispār iedod velosipēdu un arī tad atnāks pimais :laugh:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās
Es nemaz netaisos strīdēties, jo pats pat tuvumā tādam auto neesmu bijis, BET, atsaucoties uz tā laika pilotu viedokļiem, tad pat lielākajam sānslīžu pretiniekam Valteram Rērlam nācās sport quattro krāmēt labi plāteniski, lai varētu konkurēt ar krietni labāk vadāmām mašīnām, ar vidū novietotu dzinēju (pegijs 205T16, lancia delta S4).

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Oct 14, 2009 12:41 am
by Nauris_t16
mixeris wrote:RS002 :)
Image
Nu tāds AUDI :D
Žēl, ka B grupa nesagaidīja 1987.gadu. Vai, precīzāk izsakoties, žēl, ka netika ieviesta S grupa :evil: Ja B grupai homologācijas prasības bija 200 automašīnas, ko reāli izpildīja tikai ford rs200, tad S grupas prasības bija tikai 20 automašīnas!! :woohoo:

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Oct 14, 2009 7:54 am
by Arnijs
Gregers wrote:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās
Kas ir bumbās? Tas, ka viņš pie šādas vadīšanas pagriezienos zaudē laiku????

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Oct 14, 2009 8:46 am
by uculs
Gregers wrote:Hmmm...man veras visi izņemot pēdējo un arī tas iekopējot adresbara manuāli atverās
Varbūt tavs brouzers neiet nesaprot kko no operas atstātajām astēm tajos linkos?
Linku saturu pec ievietošanas komenteja tātad citiem verās vaļā
Nekas nav bumbās, visi tavi linki, kas garāki par youtube iet tikai kopējot. Arī uz operas :) Dari kā Mixeris saka. Augšā tak ir poga, to arī lieto liekot urli

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Oct 14, 2009 9:21 am
by mixeris
Gregers wrote:
mixeris wrote:
Gregers wrote: Viņam manuprat vispār iedod velosipēdu un arī tad atnāks pimais :laugh:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās

Vai tu pats esi sēdējis pie stūres Short Nose S1 Audi?
Tā nav parastā urka ;) Latvijā šķiet ir tikai viens Short Nose un tas pats laikam pusizjaukts :D
Neesmu gan, bet tikai no urkas uztaisītai imitācijai pāris apļus maskavā.
Pastāsti tuvak ar ko atšķirās urka no short nose vadības ziņā
Ar Ņivu esi braucis? Zini ko viņa dara uz slidena ceļa?
Griežas kā vilciņš. Short nose ir īsāka bāze un riteņi ir tuvāk kvadrātam.
Lai konkurētu ir jāliek slīpi, bet ieliekt slīpi ar šo auto ir kā ir, jo var zaudēt kontroli. Paskaties kā viņš pa pedāļiem danco. Tad paņem salīdzini kā danco mūsdienu WRC - daudz mazāk.

Re:Things I Like :)

Posted: Wed Oct 14, 2009 7:09 pm
by Gregers
Spēļuks tizls un vienkāršs, bet sākuma lapā spēlei ir iespējams paklausīties dziesmu un tur labie vārdi :laugh:

http://freeonlinegames.com/fun-games/pi ... fense.html

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Oct 15, 2009 2:06 pm
by edijs
Oj kā sasmējos - Līdaka no tribīnas uzbļauj "kreisajam flangam". :D http://zinas.nra.lv/video/273-ingmars-l ... ribine.htm

Re:Things I Like :)

Posted: Thu Oct 15, 2009 2:18 pm
by Gregers
edijs wrote:Oj kā sasmējos - Līdaka no tribīnas uzbļauj "kreisajam flangam". :D http://zinas.nra.lv/video/273-ingmars-l ... ribine.htm
Reāli smuki :laugh:
Komentari gan sarūgtina- cilveki joprojām nav sapratuši, ka mūsu vienīga reālā iespēja dzīvot normāli ir sadarboties ar krieviju.
Ir citas iespējas? Nu com on! Nebūsim mēs šveice, jo esma pārak slinki lai mācītos un nebūsim arī zviedrija, jo esam pārāk pieraduši, ka visu izdara mūsu vietā lai nav pašiem jāvaino sevi ja kas nav sanācis kā vajag. Mūsu vienīgā iespēja ir būt kā piemēram Kanādai- dzīvot uz lielā kaimiņa rēķina, bet pieciest to, ka kaimiņš reizēm uzvedās tavās mājās kā kungs