Page 182 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 13, 2009 2:44 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 13, 2009 2:44 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 13, 2009 2:45 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 13, 2009 3:04 pm
by uculs
Nezinu, ka spirmais uzražoja turbo motooru, škiet, ka pirmie bija kompresornieki un tikai tad turbīnas, bet ja atmiņa neviļ, tad masveida ražošanā tādus motorus pirmie palaida SAAB.
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 13, 2009 3:13 pm
by mixeris
Pirmais Bija kompresors uz Bentley Blower :)
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 13, 2009 3:22 pm
by lawyer
Šodien aprit tieši trīs gadi, kopš esošais Saabs ir mans :)
Esmu nobraucis pa šo laiku 52k km...
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 13, 2009 3:24 pm
by Gregers
Hip hip :)
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 13, 2009 4:35 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 13, 2009 4:38 pm
by Gregers
Heh tik ilgi lietoju, bet tikai tagad ievēroju Operai kreisajā apakšējā stūrī funkciju Turbo :woohoo:
Nospiedu un tagad saab lapa vairs nekarās, bet lido :)
Bildes gan nedaudz kropļo :S
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 13, 2009 5:13 pm
by Gregers
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 13, 2009 5:36 pm
by Nauris_t16
Valters ir lielisks kaut vai tā fakta dēļ, ka spēja ar salīdzinoši nevadāmu sport quattro būt konkurētspējīgs 1986.gadā.
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 13, 2009 5:46 pm
by lawyer
Šī problēma nekad nav bijusi aktuāla :)
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 13, 2009 9:06 pm
by skirem
Klau Greger,
nekā personīga, bet vai nu tev ir "līki pirksti" pirksti vai arī tavs dators neļauj normāli ielikt saites, jo neviens no taviem linkiem nestrādā.
Citu ievietotie linki ir ok
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 13, 2009 9:23 pm
by Gregers
skirem wrote:Klau Greger,
nekā personīga, bet vai nu tev ir "līki pirksti" pirksti vai arī tavs dators neļauj normāli ielikt saites, jo neviens no taviem linkiem nestrādā.
Citu ievietotie linki ir ok
Hmmm...man veras visi izņemot pēdējo un arī tas iekopējot adresbara manuāli atverās :huh:
Varbūt tavs brouzers neiet nesaprot kko no operas atstātajām astēm tajos linkos?
Linku saturu pec ievietošanas komenteja tātad citiem verās vaļā
Re:Things I Like :)
Posted: Tue Oct 13, 2009 9:23 pm
by Gregers
lawyer wrote:
Šī problēma nekad nav bijusi aktuāla :)
Man patiesībā pēdējos gados arī, bet metode kā tada efektīva :)