Page 178 of 264
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 10, 2009 12:27 am
by KurBads
jastr wrote:cmuks... bet ņemot vērā saab virzību uz ķīnu, nav kāda dizainera slapjie sapņi?
kaut kādā auto žurnālā tika veikts skiču konkurss par update'ēto Sonett. Šis ir 2.vietas ieguvējs. Nu jau kādu laiku atpakaļ tas noticis.
Manuprāt, perfekts dizains.
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 10, 2009 12:39 am
by jastr
mhm, dizains labs... dizainers ir iedvesmojies no trešās sonātes (tās kantainās?) otrās dizains likās labāks, nu tādas, kā tev ir...
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 10, 2009 1:14 am
by mixeris
saule wrote:
mixeris wrote:
Es parasti uzdodu šādu jautājumu: "Ja jau viss ir tik labi, tad kādēļ auto ražotāji to neizmanto jau gadiem ilgi?"
Iesaku izlasīt Artūra Heilija grāmatu "Riteņi", tur atrdīsi atbildi.
Tikko uzliku bidu ebay :D
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 10, 2009 4:30 pm
by vidvuds
he,
mosh kadai dalai ir zinams, ka ar so macibu gadu uzsaku jaunas studijas RTU neklatniekos. Un sodien gadijas interesants fakts. Tā ka esam neklatnieki un tiksanas ir tikai ned nogales, tad ta iepazisanas ar kursabiedriem notiek gana kutra. Bet nu ta ka es ir gana komukikabls cilveks es sapazinos pagasnedel ar vienu kursabiedru ar kuru ta nu sodien mocijamies 4h augstakaja matematika. Partraukuma kad sakam runat par automasinam, atkaljas tads jauks faktors. Kursabiedrs ir Saab 9000 ipasnieks, ka ari viniem gimene ir vel viens 9-5 saabs :) Un ka jums skiet, kas bija musu turpmaka diskusiju tema? :D he he...
Ka ari izstastiju vinam daudz ko par saab forumu, jo vins sudzejas par daudzajam remonta reizem. Un te nu atkalajas maza patiesiba , par kuru runajam biezi seit. Vins savu saab apkopj Alfaaaas..... ( suggestion - AVOID alfa) Bet nu ne par to ir stasts. Staasts par to ka Saabists Saabistu pievelk pat nezinot. ( ne homoseksualaja joma ) ;) B) B)
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 10, 2009 4:41 pm
by gustavs
Mans Things i like ir,tas, ka visparkart uz ielam brauka dazadako paaudzu saab. He... pirms mirkla paskatos pa logu ara... 99ais ripinas :) un dienas gaita ieraudzit smuku 900og nav mision imposilbe :) !
Ja nu kadam rodas interes, varu palidzet intereses gadijuma kko atgadat:
http://www.finn.no/finn/car/used/browse1
Piemera pec 99ais aptuveni 1.2k Ls
http://www.finn.no/finn/car/object?finnkode=19234783
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 10, 2009 8:30 pm
by Gregers
Ātrākais četrdurvju sedans Nurburgringas trasē ir ar automātu, dalīto klimu utt aprīkots amerikānis
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 10, 2009 9:50 pm
by elmo
Gregers wrote:Ātrākais četrdurvju sedans Nurburgringas trasē ir ar automātu, dalīto klimu utt aprīkots amerikānis
un ar milzīgāko motoru, ne mazāku par 6 litri, kurus paši amerikāņi vairs nepērk.:laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 10, 2009 11:22 pm
by Gregers
elmo wrote:
Gregers wrote:Ātrākais četrdurvju sedans Nurburgringas trasē ir ar automātu, dalīto klimu utt aprīkots amerikānis
un ar milzīgāko motoru, ne mazāku par 6 litri, kurus paši amerikāņi vairs nepērk.:laugh:
6.2!
Kurš Tev tadas muļķības sastāstijis? :blink:
Tas, ka par 17% vairāk pārdoti japāņu un ķīniešu mazmotori nenozīmē, ka tur tagad uz ielām lielākoties spaiņi ar +/- 100 hp! Katrā valstī ir cilveki izņēmumi, nu piemērm kura tur mēnesī pie mums bija topa pirmajā vieta Lada Kalina. Ko tagad uzskatīsim, ka neviens neperk bemewe, raudi un mercedes, visi pārgājuši uz kaļinām?
Tops joprojām izskatas šādi
1.Ford F-Series: 179,632
2.Toyota Camry: 150,242
3.Chevrolet Silverado: 149,949
4.Honda Accord: 131,043
5.Toyota Corolla: 121,643
6.Honda Civic: 118,459
7.Nissan Altima: 96,428
8.Dodge Ram: 94,516
9.Ford Fusion: 85,146
10.Honda CR-V: 78,917
Kā redzi tikai divi spaiņi un viens turbo mazmotors ala SAAB atšķaida kopējo 3.0 V6 un V8 SUV kokteili :)
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 10, 2009 11:37 pm
by Arnijs
Gregers wrote:Ātrākais četrdurvju sedans Nurburgringas trasē ir ar automātu, dalīto klimu utt aprīkots amerikānis
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 10, 2009 11:40 pm
by Gregers

zinu, zinu!
Galvenais, ka patiesība- bildes iemiesojumi kā ņirdza par mums tā ņirdz tirgojot mazmotorus par bargu naudu un iegalvojot, ka tas ir ekonomiski attaisnoti :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 10, 2009 11:48 pm
by Gregers
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Topa Labākais auto cilvēkiem gados pirmajā vietā amerikā ir BMW 7 :laugh:
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 10, 2009 11:48 pm
by Arnijs
Nu man gan doma, ieliekot šo bildi, bij nedaudz cita...
Ka ir brendi, kuriem viņu filozofijā vnk ir poff, cik tāds, vai šitāds dīvāns ir spējīgs atvilkt pa Nirburgringas trasi un kuriem ar tmldz apliecinājumiem nav vajadzības zīmēties...
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 10, 2009 11:53 pm
by Gregers
Runājot par rijīgajiem amerikāņiem!
Top 10 gas guzzlers
Tikai viens amerikānis- Jeep Grand Cherokee SRT8!
http://www.bankrate.com/finance/auto/to ... -rule.aspx
Re:Things I Like :)
Posted: Sat Oct 10, 2009 11:57 pm
by Gregers
Arnijs wrote:Nu man gan doma, ieliekot šo bildi, bij nedaudz cita...
Ka ir brendi, kuriem viņu filozofijā vnk ir poff, cik tāds, vai šitāds dīvāns ir spējīgs atvilkt pa Nirburgringas trasi un kuriem ar tmldz apliecinājumiem nav vajadzības zīmēties...
Es sapratu, jo atceros no kuras fantastiskās serijas akcijas ir šī bilde.
Tur jau arī nav jautajumu ar ko braukt. Ir citi jautajumi- kā notirgot spaini cilvekiem un kā to uztaisīt lai viņš maksimāli īpašniekam apriebtos un viņš pirktu jaunu, bet turpinātu uzskatīt, ka tā ir ekonomiski
Re:Things I Like :)
Posted: Sun Oct 11, 2009 12:50 am
by Gregers