Re:SAAB magnetola no jaunāka modeļa uz vecāku...
Posted: Mon Sep 07, 2009 5:19 pm
He he, vēl viens:P
Nāc mūsu "nomainīto galvu" bariņā:laugh: :laugh: :laugh:
Nāc mūsu "nomainīto galvu" bariņā:laugh: :laugh: :laugh:
https://www.saabclub.lv/phpBB/