Page 2 of 9
Re:Chiptuning
Posted: Thu Dec 11, 2008 5:06 am
by Nauris_t16
edijs wrote:Bet atbildi uz meilu ar jautājumu par 9k es nesaņēmu... tad kā tur īsti? Ir varianti, nav? 2.3T, 92.gads. Principā divi tādi gribētāji.
Mandomāt, ka tev der šis, ja tev ir T5, protams ;)
Re:Chiptuning
Posted: Thu Dec 11, 2008 8:29 am
by Stamersons
mazliet baidos tomeer par to savu automaatisko transmisiju, vinjai jau taa jaaiztur 250 lopinji, vai tieshaam neizgjeerbsies chipojot?
Re:Chiptuning
Posted: Thu Dec 11, 2008 6:36 pm
by stefs
ja man ir 320HP un 435NM un kaarba nav izgeerbusies, tad tev ar 250HP diez vai izgeerbsies! :)
un 9000 2.3T mieriigi var cipot. Bet protams jaaskataas katram individuāli
Re:Chiptuning
Posted: Thu Dec 11, 2008 8:40 pm
by Stamersons
stefs wrote:ja man ir 320HP un 435NM un kaarba nav izgeerbusies, tad tev ar 250HP diez vai izgeerbsies! :)
un 9000 2.3T mieriigi var cipot. Bet protams jaaskataas katram individuāli
Vai taa tev irr orgjinaalaa kaarba???
Namejs atbildeeja ka pieaugums ~30-35HP un ~60NM, bet automaatu nevarot uz stenda nomeeriit :( prasiiju par testu manuaalajaa rezhiimaa, it kaa varot meigjinaat...
Re:Chiptuning
Posted: Thu Dec 11, 2008 9:55 pm
by stefs
Jaa, meeginaat var!!!
Kaarba man originaalaa, tik sajuugs mainiits, bet Tev noteikti nebuutu jeega mainiit sajuugu.
Re:Chiptuning
Posted: Fri Dec 12, 2008 12:21 am
by stefs
Piektdien 12.12.2008 es savu Saabinju liksu uz jaudasstenda iekš Chiptuning.lv, jo ir veiktas paaris nelielas izmainjas. Ar to gribeeju paziņot, ka ja kaads ar veelas tikai nomeeriit jaudu, tad tā kā stends tiks darbināts, caur mani varu sarunāt stenda mērijumu pa 30Ls.
Zvanīt man - 26403461 un vienosimies par laiku.
Ja būs daudz gribētāji, tad atliksim to uz pirmdienu, lai visiem sanāk, jo ir iesaistīti arī citi auto klubi!
Re:Chiptuning
Posted: Fri Dec 12, 2008 1:46 am
by Smith
Intersanti vai ar gāzes iekārtu var čipot mašīnu?:silly:
Re:Chiptuning
Posted: Fri Dec 12, 2008 2:14 am
by stefs
VAR. Tikai reaali tev tas auto buus jaudiigaaks tad kad brauksi uz benziina/diizelja, NE gaazes lietosanas briidii
bet ja jau tev ir gaaze, kapeec gribi cipot? :)
Re:Chiptuning
Posted: Sun Dec 14, 2008 8:31 am
by Nīgrais
Stamersons wrote:mazliet baidos tomeer par to savu automaatisko transmisiju, vinjai jau taa jaaiztur 250 lopinji, vai tieshaam neizgjeerbsies chipojot?
Toč nezinu kā ir ar SAABiem, bet ir automāti kas, ja grieze ir par lielu, dod komadu motoram atslābt un neļauj gāzt virsū šos Nm.
To, ka motoru var "iečipot", tas ir viens jautajums, bet otrs, vai ir jēga, ja automāts iegūto nomazinās pēc sava prāta?
Re:Chiptuning
Posted: Mon Dec 15, 2008 9:03 pm
by stefs
taa nenotiek, jo tur jau taa lieta ka programma tiek izmainiita taa lai tas nenotiek, lai nemet atpakalj. Ja ir kaukas sabojaajies un paarspiediens, tad tikuntaa taa notiks, bet ne ciposanas deelj!
Re:Chiptuning
Posted: Tue Dec 16, 2008 7:33 am
by Stamersons
stefs wrote:taa nenotiek, jo tur jau taa lieta ka programma tiek izmainiita taa lai tas nenotiek, lai nemet atpakalj. Ja ir kaukas sabojaajies un paarspiediens, tad tikuntaa taa notiks, bet ne ciposanas deelj!
kaadi rezultaati jaudas stendaa???
Re:Chiptuning
Posted: Tue Dec 16, 2008 6:32 pm
by Smith
stefs wrote:ja man ir 320HP un 435NM un kaarba nav izgeerbusies, tad tev ar 250HP diez vai izgeerbsies! :)
un 9000 2.3T mieriigi var cipot. Bet protams jaaskataas katram individuāli
Cik tev zirgu bija sākumā? Ja tev ir AERO ar 250 hp vai tev tiešām pēc čipošanas pienāca klāt tik daudz kā 70hp? :ohmy:
Re:Chiptuning
Posted: Tue Dec 16, 2008 6:45 pm
by Arnijs
Smith wrote:
stefs wrote:ja man ir 320HP un 435NM un kaarba nav izgeerbusies, tad tev ar 250HP diez vai izgeerbsies! :)
un 9000 2.3T mieriigi var cipot. Bet protams jaaskataas katram individuāli
Cik tev zirgu bija sākumā? Ja tev ir AERO ar 250 hp vai tev tiešām pēc čipošanas pienāca klāt tik daudz kā 70hp? :ohmy:
Stefam ir 9-3SS, Maptuns un arī daži pārveidojumi motorītī! ;)
Re:Chiptuning
Posted: Tue Dec 16, 2008 11:11 pm
by Nauris_t16
Smith wrote:
Cik tev zirgu bija sākumā? Ja tev ir AERO ar 250 hp vai tev tiešām pēc čipošanas pienāca klāt tik daudz kā 70hp? :ohmy:
Projektu sadaļa forumā ;)
Re:Chiptuning
Posted: Wed Dec 17, 2008 12:08 am
by stefs
standartaa ir 210HP. Mainiita turbiina, sprauslas, izpluude, ECU