• Dažādi jautājumi par 9-5 - Page 85
Page 85 of 203

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sun Sep 13, 2009 3:13 pm
by Jancis
Ozoliņa wrote:vai tad te ir jaarakstaa tikai latviesu valodaaa?
Ja vari, tad labāk gan latviski.

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sun Sep 13, 2009 4:35 pm
by Arnijs
Ozoliņa wrote:Dobrij denj!
1.voznik vopros po povodu pompi(saab 9-5,2.3turbo,99g.) protekajet tosol,estj podozrenija na pompu(tochneje,vse,krome neje suhoje)..dlja togo,chtob do neje dobratjsa,dejstviteljno nado vibiratj vesj dvigatelj?
2.ochenj neohotno mashina nachinajet hod,potom,na skorosti edet horosho,i visit oshibka: chek gear box. Proverjali korobku,s nej vse v porjadke. Mozhet,vina j v turbine?
1. Nē nevajag, bet savas 4 stundas šis process aizņem.
2. Jāsaprot (jānolasa) uz ko ir kļūda.
Nesaprotu - KĀ var pārbaudīt kārbu un zināt, ka viss kārtībā, ja nezin, kas par kļūdu.

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sun Sep 13, 2009 6:00 pm
by Gregers
Ainars wrote:kapec tajaa divainajaa valodaa raksti?
Tu pats sev neliecies reizem dīvains?
Šī ir SAABClub lapa nevis latviešu nacionālistu pulciņš

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sun Sep 13, 2009 6:33 pm
by gustavs
Gregers wrote:
Ainars wrote:kapec tajaa divainajaa valodaa raksti?
Tu pats sev neliecies reizem dīvains?
Šī ir SAABClub lapa nevis latviešu nacionālistu pulciņš
laikam reizēm jūk interneta vietnes. bmwpower(nacionālistu pulciņš-20gadīgi tirliņi) vs saabclub :laugh:
p.s
nenocietos :blink: :S

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sun Sep 13, 2009 7:35 pm
by Gregers
Gustavs wrote:
Gregers wrote:
Ainars wrote:kapec tajaa divainajaa valodaa raksti?
Tu pats sev neliecies reizem dīvains?
Šī ir SAABClub lapa nevis latviešu nacionālistu pulciņš
laikam reizēm jūk interneta vietnes. bmwpower(nacionālistu pulciņš-20gadīgi tirliņi) vs saabclub :laugh:
p.s
nenocietos :blink: :S
Manuprāt jebkurā valodā runājošs SAABists ir laipni lūgts šajā lapā?
Tad jau arī igauņiem vajadzētu brukt virsū :)

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sun Sep 13, 2009 8:26 pm
by Ozoliņa
Arnijs wrote:
Ozoliņa wrote:Dobrij denj!
1.voznik vopros po povodu pompi(saab 9-5,2.3turbo,99g.) protekajet tosol,estj podozrenija na pompu(tochneje,vse,krome neje suhoje)..dlja togo,chtob do neje dobratjsa,dejstviteljno nado vibiratj vesj dvigatelj?
2.ochenj neohotno mashina nachinajet hod,potom,na skorosti edet horosho,i visit oshibka: chek gear box. Proverjali korobku,s nej vse v porjadke. Mozhet,vina j v turbine?
1. Nē nevajag, bet savas 4 stundas šis process aizņem.
2. Jāsaprot (jānolasa) uz ko ir kļūda.
Nesaprotu - KĀ var pārbaudīt kārbu un zināt, ka viss kārtībā, ja nezin, kas par kļūdu.
Kā tad var tikt klāt tai pompai,ja nevajag izņemt dzinēju? vai ir iespējams to izdarīt saviem spēkiem,vai tomēr jābrauc uz servisu?

P.s. paldies par sapratni:)))jo,tomēr,esmu sieviete,un maz ko saprotu no mašinam:)

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sun Sep 13, 2009 8:43 pm
by Gregers
Ozoliņa wrote:
Arnijs wrote:
Ozoliņa wrote:Dobrij denj!
1.voznik vopros po povodu pompi(saab 9-5,2.3turbo,99g.) protekajet tosol,estj podozrenija na pompu(tochneje,vse,krome neje suhoje)..dlja togo,chtob do neje dobratjsa,dejstviteljno nado vibiratj vesj dvigatelj?
2.ochenj neohotno mashina nachinajet hod,potom,na skorosti edet horosho,i visit oshibka: chek gear box. Proverjali korobku,s nej vse v porjadke. Mozhet,vina j v turbine?
1. Nē nevajag, bet savas 4 stundas šis process aizņem.
2. Jāsaprot (jānolasa) uz ko ir kļūda.
Nesaprotu - KĀ var pārbaudīt kārbu un zināt, ka viss kārtībā, ja nezin, kas par kļūdu.
Kā tad var tikt klāt tai pompai,ja nevajag izņemt dzinēju? vai ir iespējams to izdarīt saviem spēkiem,vai tomēr jābrauc uz servisu?

P.s. paldies par sapratni:)))jo,tomēr,esmu sieviete,un maz ko saprotu no mašinam:)
Kada iemesla dēļ sievietei būtu vajadzība līst mašīnas iekšās, ja ir Sejienietis Arnijs kurš sava servisā par sakarīgu cenu visu sataisīs un vēl ar kapiju pacienās :huh:

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sun Sep 13, 2009 9:09 pm
by Ozoliņa
Gregers wrote:
Ozoliņa wrote:
Arnijs wrote: 1. Nē nevajag, bet savas 4 stundas šis process aizņem.
2. Jāsaprot (jānolasa) uz ko ir kļūda.
Nesaprotu - KĀ var pārbaudīt kārbu un zināt, ka viss kārtībā, ja nezin, kas par kļūdu.
Kā tad var tikt klāt tai pompai,ja nevajag izņemt dzinēju? vai ir iespējams to izdarīt saviem spēkiem,vai tomēr jābrauc uz servisu?

P.s. paldies par sapratni:)))jo,tomēr,esmu sieviete,un maz ko saprotu no mašinam:)
Kada iemesla dēļ sievietei būtu vajadzība līst mašīnas iekšās, ja ir Sejienietis Arnijs kurš sava servisā par sakarīgu cenu visu sataisīs un vēl ar kapiju pacienās :huh:
nē tacu,es nekāda gadījuma nelīdīšu tur iekšā pati,tad būs vēl sliktāk:laugh: Var būt,tad jūs arī varētu pateikt,kur atrodas Arnija serviss,vai numuriņu iedosiet:blush: jo uz jebkūru servisu arī negribētos braukt

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sun Sep 13, 2009 9:35 pm
by Arnijs
Ozoliņa... Par sūkņa maiņu mājas apstākļos - nez vai...
Par maniem kontaktiem.
Visa nepieciešamā info ir pie mana avatara.

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sun Sep 13, 2009 9:44 pm
by zinitis
Bārda wrote:

Ir gan sajūta, ka kāds pietur aiz astes, gan arī pagrūž uz priekšu![/quote]


Nu negribas biedet un piesaukt nelaimi,bet sadi simptomi paradas kad sak iet uz beigam droselvarsts,un kamer vins nav izmetis kludu,to var vainot tikai uz aizdomu pamata.Bet sadi gajieni jau ir bijusi kadiem 4iem auto.

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sun Sep 13, 2009 9:46 pm
by mixeris
Gregers wrote:
Gustavs wrote:
Gregers wrote: Tu pats sev neliecies reizem dīvains?
Šī ir SAABClub lapa nevis latviešu nacionālistu pulciņš
laikam reizēm jūk interneta vietnes. bmwpower(nacionālistu pulciņš-20gadīgi tirliņi) vs saabclub :laugh:
p.s
nenocietos :blink: :S
Manuprāt jebkurā valodā runājošs SAABists ir laipni lūgts šajā lapā?
Tad jau arī igauņiem vajadzētu brukt virsū :)
+1

Ozoliņa, ja tev vieglāk izteikties krieviski tad raksti krieviski.
Vienīgi ir iespējams, ka atbildēs tev latviski, jo ir diezgan grūti rakstīt kirilicu ar latīņu burtiem :)

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sun Sep 13, 2009 9:48 pm
by zinitis
vidvuds wrote:
A kur tu Ziniti biji agrak ar so Sigenes noteiksanas teoriju? Atceros, ka agrak mes seit visadi fuktierejam, ka noteikt vai autinam ir signalizacija, bet neviens par so LED dazadu veidu spidesanu neko nemineja :)

Nu ja labi parakatos vecajos topikos....,varbut ka kludos bet lidzigu textu jau rakstiju aptuveni pirms gada:)
:) :)

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sun Sep 13, 2009 10:07 pm
by Bārda
Zinitis wrote:Bārda wrote:

Ir gan sajūta, ka kāds pietur aiz astes, gan arī pagrūž uz priekšu!

Nu negribas biedet un piesaukt nelaimi,bet sadi simptomi paradas kad sak iet uz beigam droselvarsts,un kamer vins nav izmetis kludu,to var vainot tikai uz aizdomu pamata.Bet sadi gajieni jau ir bijusi kadiem 4iem auto.[/quote]

Slikti, ja tas ir droseļvārsts! Cik tad SAABam tāds maksā?:dry: VW mainīju - maksāja pāri 200Ls, bet tas bija gadi pieci atpakaļ.:blink:

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sun Sep 13, 2009 10:22 pm
by Ainars
Gregers wrote:
Ainars wrote:kapec tajaa divainajaa valodaa raksti?
Tu pats sev neliecies reizem dīvains?
Šī ir SAABClub lapa nevis latviešu nacionālistu pulciņš
es sev liekos diivains katru reizi kad daru lietas kas liekas divainas :D

es vnk palasiju Ozoliņas citus postus...
tie visi ir saprotamā latviešu valodā... vai tiešām cilvēks var to aizmirst tik ātri? bet nu nav butiski

Re:Dažādi jautājumi par 9-5

Posted: Sun Sep 13, 2009 11:21 pm
by KoreFun
Zinitis wrote:KoreFun wrote:

Vai 9-5 oriģināla signalizācija (bloks ar tauri) der arī 9-3'99?
Nu cik noprotu vairums nesaprot OE signalizacijas darbibu...
Tad ta- nekads bloks nav vajadzigs,signalizacija izmanto esosos auto elektroblokus.
Ja ir variants,ka nav signalizacijas,tad vienkarsakaja varianta pietiek ar tauriti(orginalo)un kapota sledzi,tad vina nosances tikai uz atversanu.Talak jau seko upgreidi: stikla izsisanas sensors un ja vel ir velesanas var ielikt tilt sensoru,kas nostrada uz auto limena izmainam.
OE signalizacija neparedz ieksejas kontroles(9-3og,9-5)un soka sensora pieslegsanu,bet ja ir loti liela velesanas,to izdarit var.
9-3 taure ir tada pati ka 9-5,bet ir vel vajadzigs stiprinajuma kronsteins,kas 9-5 nenak.
Kas attiecas uz 9-3,tad smagakais variants,ja auto ir bez pultim jau no rupnicas,tad bez visa nosaukta bus vajadzigs ari pults uztverejs.[/quote]

Kaut kā vēl vairāk saputrojos..
9-5 zem spārna ir bloks ar tauri (?) kas arī ir signalizācija. Vai tomēr es nepareizi sapratu?