Page 81 of 203
Re:Dažādi jautājumi par 9-5
Posted: Tue Sep 01, 2009 8:20 pm
by Malder
alpins wrote:
A kas tev pagriezina tads zilgans spid? :)
Re:Dažādi jautājumi par 9-5
Posted: Tue Sep 01, 2009 8:24 pm
by alpins
Malder wrote:
alpins wrote:
A kas tev pagriezina tads zilgans spid? :)
tass kaut kaadas tipa hromeetaas lampinjas:blink:
Re:Dažādi jautājumi par 9-5
Posted: Tue Sep 01, 2009 8:26 pm
by Malder
alpins wrote:tass kaut kaadas tipa hromeetaas lampinjas:blink:
Nu tipa sudraba krasa? Vienkarsi izskatas zilas, domaju kads navarots. :laugh:
Re:Dažādi jautājumi par 9-5
Posted: Tue Sep 01, 2009 9:13 pm
by Ainars
Malder wrote:
alpins wrote:tass kaut kaadas tipa hromeetaas lampinjas:blink:
Nu tipa sudraba krasa? Vienkarsi izskatas zilas, domaju kads navarots. :laugh:
ne vinjas kaa hameleons... hromeetaas ir citaadaakas
225/45 R17 ir salidzinoshi visleetaakais izmeers uz R17
Re:Dažādi jautājumi par 9-5
Posted: Wed Sep 02, 2009 8:36 am
by Iceman
aikoN wrote:Pamazām sāku domāt par ziemas riepu iegādi, tāpēc jautājums- Vai derēs 225/55/17? Izgriežot riteņus, arkās neberzēsies? Šobrīd stāv 225/45/17.
Čomam ir 9-5 vagonam vai nu tādas 55 vai arī 50 un viņam izgriežot riteņus strīķējas!!!
Re:Dažādi jautājumi par 9-5
Posted: Wed Sep 02, 2009 8:53 am
by aikon
Nu skaidrs! Tnx! :laugh:
P.s. Interese par šo izmēru bija tāpēc, ka čoms mēģina pa lēto nogrūst šadās ziemenes, bet laikam jau man nederēs..
Re:Dažādi jautājumi par 9-5
Posted: Sat Sep 05, 2009 2:03 pm
by Malder
Pagriezot aizdedzi nenodziest CHECK ENGINE un izsaukama zime,SID neko neraksta. Iedarbinot dzineju tie pazud. :dry: Nekadu blakus paradibu nav, viss strada ka parasti. Isteniba nemaz nezinu cik sen tas ir, jo parasti darbinaju atrak. :blush: Tad jautajums: vai laiks uztraukumam un braukt uz diagnostiku, jeb gaidit kamer izleks ta kaite? :lol:
Re:Dažādi jautājumi par 9-5
Posted: Sat Sep 05, 2009 2:26 pm
by KoreFun
Ja iedarbinot viss pazūd tad neuztraucies.
Re:Dažādi jautājumi par 9-5
Posted: Sat Sep 05, 2009 2:28 pm
by Ainars
Malder wrote:Pagriezot aizdedzi nenodziest CHECK ENGINE un izsaukama zime,SID neko neraksta. Iedarbinot dzineju tie pazud. :dry: Nekadu blakus paradibu nav, viss strada ka parasti. Isteniba nemaz nezinu cik sen tas ir, jo parasti darbinaju atrak. :blush: Tad jautajums: vai laiks uztraukumam un braukt uz diagnostiku, jeb gaidit kamer izleks ta kaite? :lol:
taa tak ir visiem :lol: ne? :S
Re:Dažādi jautājumi par 9-5
Posted: Sat Sep 05, 2009 2:33 pm
by Malder
Ainars wrote:
taa tak ir visiem :lol: ne? :S
Toch? :blush:
Re:Dažādi jautājumi par 9-5
Posted: Sat Sep 05, 2009 2:38 pm
by Ainars
es censhos taa, ka pagriezhu aizdedzi, SIDs kameer paraada check ok, darbinu.
Re:Dažādi jautājumi par 9-5
Posted: Sat Sep 05, 2009 2:42 pm
by Malder
kautka nepiefikseju to CHECK OK, bij vai nebij. tas zimites mani parak uztrauca. :dry:
Re:Dažādi jautājumi par 9-5
Posted: Sat Sep 05, 2009 5:15 pm
by zinitis
Nu nav pamata satraukumam,ja bus kadas ziepes,tad paliks degot kads uzraxts ari braucot.
Re:Dažādi jautājumi par 9-5
Posted: Sat Sep 05, 2009 8:19 pm
by Malder
Check ok uz SID'a ari paradas. Paskatijos bija ellas limenis bik zem minimuma, pieleju, pabraukajos, tas pats. Bet ja jus ta sakat, sodien gulesu mierigi. :lol:
Re:Dažādi jautājumi par 9-5
Posted: Sat Sep 05, 2009 10:28 pm
by vidvuds
bija apnikusi netirie paklajini masina , bet jaunus pirkt nevelejos, paklaju tiramais isti nelidz pret 10 gadigiem traipiem, ta ka nolemu, velns ar visu - iemetisu velasmasina. Protams kartigi izsukneju un izklapeju no smiltim, jo nevelso lai tas nonak velasmasina. Ta ka man gaisais salons, ar piemetu klat balinataju un tadaaaa, paklajini smuki , gaisi, tiri. Nu gluzi ka jauni neizskatas , bet toties kada smarza :laugh: :laugh: :laugh:
tik uz maziem gradiem un intensivajaa, jo savdak izgerbsies ka salvetes